Atrakcyjne opakowania kartonowe, czyli jak wyróżnić się na tle konkurencji

Drukarnie on-line są obecnie bardzo wygodną opcją. Dzięki nim możliwe jest zlecanie wydruku takich projektów, jak banery reklamowe, ulotki, opakowania kartonowe, katalogi czy plakaty, a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu. Zamówienia możemy składać w każdej chwili przez całą dobę.

  • Nieograniczone możliwości drukowania przez całą dobę
  • Opakowania kartonowe – duży wybór wzorów i formatów
  • Opakowania kartonowe z nadrukiem
  • Uszlachetnienia na pudełkach do pakowania przedmiotów

Coraz więcej osób przekonuje się o tym, jak bardzo drukarnie internetowe potrafią ułatwić pracę.

Nieograniczone możliwości drukowania przez całą dobę

Zamawianie wydruków online jest niezwykle szybkim i wygodnym sposobem realizacji zleceń. Wystarczy odpowiednio skonfigurować zamówienie, wgrać pliki i wybrać miejsce dostawy. Druk on-line pozwala wszystko robić bez wstawania zza biurka. Możemy wedle uznania zmieniać konkretne parametry zleceń (ilość, rodzaj uszlachetnień). Dodatkowo możemy dostosowywać ceny za zlecenia w dowolny sposób, bez konieczności każdorazowego kontaktu z przedstawicielem drukarni. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i sporo cennego czasu, który możemy przeznaczyć na inne obowiązki.

Jedną z takich drukarni jest Drukomat, który daje możliwość druku on-line z dowolnego miejsca, o dowolnej porze 24/7, a to wszystko w możliwie najkrótszym czasie realizacji.

Opakowania kartonowe – duży wybór wzorów i formatów

Atrakcyjne opakowania to jedna z rzeczy, które skutecznie przyciągają uwagę klientów. Jeśli zależy Ci na sprzedaży swoich produktów i pokazaniu klientom, że stawiasz na jakość i nietuzinkowe rozwiązania, zadbaj o odpowiednią oprawę opakowań. Do wyboru jest cała gama kartonowych pudełek, które przyciągają uwagę potencjalnych nabywców na sklepowych półkach. Warto również zadbać, by klienci, którzy zamówili produkty przez Internet i rozpakują je po dostarczeniu przez kuriera byli pozytywnie zaskoczeni. Pamiętaj, że pudełka kartonowe dla biznesu nie muszą być nudne, a ciekawie wykonane zostaną na długo w pamięci nabywców, co tylko pomaga w utrwalaniu wizerunku firmy!

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Jeśli prowadzisz e-commerce, a Twój biznes opiera się w dużej mierze na wysyłkach przedmiotów, które potrzebują opakowania, warto skorzystać z usług drukarni on-line, która oferuje klientom bogatą ofertę pudełek z nadrukiem w różnych konfiguracjach: fasonowe (znane ze sklepów internetowych, które doskonale nadają się na opakowania wysyłkowe i zbiorcze), opakowania produktowe, a także opakowania kartonowe z nadrukiem. Potrzebujesz pudełek z logo lub adresem i godzinami otwarcia sklepu? Dla drukarni on-line pudełka z nadrukiem na zamówienie to żaden problem. Oferta obejmuje aż piętnaście różnych rodzajów kartonowych opakowań (w każdym z nich mamy do wyboru dodatkowo kilkadziesiąt różnych formatów, aby jeszcze lepiej dopasować je do naszego biznesu i rodzaju sprzedawanych produktów). Otwórz się na nowe możliwości i zapakuj swoje produkty inaczej niż konkurencja. Sprawdź pełną ofertę opakowań (https://www.drukomat.pl/produkty/opakowania), dopasuj rozwiązanie do swojego biznesu i zachwyć swoich klientów!

Uszlachetnienia na pudełkach do pakowania przedmiotów

Jeśli chcesz wyróżnić swoje pudełka na tle konkurencji, wybierz nadruki za pomocą uszlachetnień. Nietypowe wzory, rozmiary i wyjątkowe podłoża uzupełnią detale w postaci wybiórczego lakieru UV na wybranych elementach projektu graficznego. Możesz też zdecydować się na pokrycie opakowania matową folią, która wytwarza u odbiorców poczucie obcowania z produktami z wysokiej półki. Gama uszlachetnień obejmuje np. folię matową lub połysk, lub folię matową oraz wybiórczy lakier UV, użyte jednocześnie na jednym projekcie. Pamiętaj, że kartonowe pudełka wykonane przez fachowców mogą stać się świetną wizytówką dla Twojego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *